Unilever Türkiye

Unilever Türkiye, Algida tarafında sahip olduğu büyük dağıtım depolarında mal kabulden sevkiyat adımına kadar yüm işlemlerde AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır

 

Unilever Türkiye, sahip olduğu Algida distribütör depolarındaki operasyonu kusursuz hale getirmek ve ürün bazında izlebebilirlik, hatasız operasyon ve hız sağlayabilmek için 2019 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Proje detaylı analizlerin ardından, 2019 ilk çeyrek içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir'de yer alan 4 farklı depoda devreye alınmıştır. Sistem, Logo ERP sistemi ile entegre çalışarak mal kabul, depolama ve sevk operasyonununun tamamını yönetmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809