Bakım ve Destek

Tüm projelerimiz devreye alım tarihi itibariyle 3 ay ücretsiz destek kapsamındadır. Bu sürenin sonunda destek anlaşmaları yapılarak sistemler yaşayan ve sürdürülebilir bir yatırıma dönüştürülmektedir. Destek anlaşmaları kapsamında verilen hizmetler yerinde müdahale, uzaktan bağlantı ve telefon, eposta ile yerine getirilmektedir.

 

Tüm projelerimiz devreye alım tarihi itibariyle 3 ay ücretsiz destek kapsamındadır. Bu sürenin sonunda destek anlaşmaları yapılarak sistemler yaşayan ve sürdürülebilir bir yatırıma dönüştürülmektedir.

Yerinde Müdahale
OnSite Support

Müdahale süreleri ve sınırları belirlenen destekleri işletmenizde alabilirsiniz.

Yazılım ürünlerimizin tamamı, tüm testlerin tamamlanarak işletmenizde sorunsuz çalışır hale getirilmesinin ardından 90 gün süre ile firmamız tarafından ücretsiz bakım ve destek kapsamındadır. Ücretsiz bakım ve destek süresinin sona ermesinin ardından ürünün sorunsuz bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi ve gerekli kullanıcı desteklerinin alınabilmesi için proje bazında bakım anlaşması yapılması gerekmektedir. 

 

Uzaktan Bağlantı
OnLine Support

Destek ekibimiz sunucularınıza ve kullanıcı bilgisayarlarına bağlanarak uzaktan destek verebilir.

Uzaktan Bağlantı Desteği Bakım anlaşması, içeriğine ve kapsamına göre proje bazlı olarak değişebilmektedir. Müşterilerimiz ve sistem kullanıcıları, projenin hayata geçiş tarihinden itibaren yapılan bakım anlaşmaları kapsamında satın aldıkları bakım hizmeti sınırları dahilinde günün her saati, mesai saatleri içerisinde, tatil günleri dahil vb. farklı yapıda seçenekler ile sisteme yerinde müdahale desteği hizmetinden faydalanmaktadır.

 

Telefon ve e-Posta
OnPhone Support

Telefon ve e-posta yardımı ile ürün kullanımı ve sorunlara ilişkin yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Telefon ve Eposta Desteği Bakım anlaşması kapsamı ve müdahale şekilleri, müşterilerimiz ile imzalanan bakım sözleşmeleri ile detaylandırılmakta ve güvence altına alınmaktadır. Kullanmakta olduğunu uygulamaya ait bakım ve destek sözleşmesi yaptırmadığınız durumda ortaya çıkabilecek hizmetler için tekliflendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılması gerekecektir.

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809