Donanım Çözümleri

Vecsoft, hayata geçirdiği projelelerdeki endüstriyel donanım ihtiyaçlarını projenin özelliklerine göre belirlemekte ve grup firması olan Vector A.Ş. üzerinden tedarik etmektedir. Vecsoft endüstriyel donanım alanında en büyük üretici olan Zebra'nın ISV (Independent Software Vendor) çözüm ortağıdır.

 

Vecsoft Yazılım, hayata geçirdiği projelelerdeki endüstriyel donanım ihtiyaçlarını projenin özelliklerine göre belirlemekte ve grup firması olan Vector A.Ş. üzerinden tedarik etmektedir. Vecsoft Yazılım endüstriyel donanım alanında en büyük üretici olan Zebra'nın ISV (Independent Software Vendor) çözüm ortağıdır.

Projenize en uygun donanımları birlikte belirliyoruz

Vecsoft, hayata geçirdiği projelerin tümünde donanım seçimlerini müşteri isteklerini, proje ihtiyaçlarını ve kendi deneyimlerini göz önüne alarak gerçekleştirmiştir. Bu üç öğenin birleşmesi ile istenilen verimin alınabilmesi için en sağlıklı donanım seçimini yapmaya çalışır. Vecsoft sektordeki iş deneyimine dayanarak müşterilerine donanım konusunda tercihler sunar. Vecsoft, donanım ihtiyaçlarını grup şirketi Vector A.Ş. vasıtasıyla sağlamaktadır. Aynı zamanda donanım ürünlerinin kurulum bakım ve hizmet desteğini ise grup şirketi VecTech ile gerçekleştirmektedir. Vecsoft, üstlendiği projelerde yazılımın yanı sıra donanım bakım anlaşması da yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefler.

 

El Terminalleri
El TerminalleriZebra
Barkod Yazıcılar
Barkod YazıcılarZebra
Barkod Okuyucular
Barkod OkuyucularZebra
Tablet PC'ler
Tablet PC'lerZebra
Panel PC / Kiosk
Panel PC / KioskZebra
RFID Okuyucular
RFID OkuyucularZebra
 
Otomatik Aplikatörler
Otomatik AplikatörlerZebra
Kulaklık Setleri
Kulaklık SetleriZebra
Ağ Donanımları
Ağ DonanımlarıExtreme Network
  
Sabit Okuyucular
Sabit OkuyucularSick
Bluetooth Okuyucular
Bluetooth OkuyucularZebra
Aksesuar ve Şarj Üniteleri
Aksesuar ve Şarj ÜniteleriZebra

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809