Size özel mobil yazılım geliştirme hizmeti

Vecsoft, 2002 yılından beri sahip olduğu yüksek deneyim ve kaliteli mühendis kaynakları sayesinde size özel mobil aplikasyon geliştirme konusunda geniş bir kaynak ve imkan sunmaktadır. Vecsoft, Android Studio, Xamarin platformlarını ya da Kalypso gibi tamamen mobil cihazlar için kod geliştirmeye özel platformları kullanabilen mobil uygulama geliştirme konusunda alanında uzman kadroya sahiptir. Kullanılan teknolojiler projedeki ihtiyaçlara göre tamamen değişkenlik göstermektedir. Özellikle endüstriyel alanda kullanılan mobil cihazların üreticileri yeni model cihazlarını tamamen android işletim sistemi ile piyasaya sürmektedir. Vecsoft tüm bu gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak teknolojik altyapısını ve araçlarını güncellemektedir. Vecsoft'un geliştirdiği mobil uygulamalar üretim işletmelerinde, depolarda, mağazalarda, ofislerde bir çok alanda hali hazırda farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

 

ANDROID

Depo yönetimi, üretim yönetimi, demirbaş yönetimi, dashbord, veri görüntüleme, etiketleme... 

IOS

Dashboard, task takibi, etiketleme, raporlama, yönlendirme, bilgi görüntüleme...

WINDOWS

Depo yönetimi, üretim yönetimi, demirbaş yönetimi, dashbord, veri görüntüleme, etiketleme...

 

 

Mobil rahatlık
Kablosuz, dilediğin yerde ve anında işlem kolaylığı

Vecsoft tarafından geliştirilen mobil uygulamalar bir çok alanda iş akışlarında yaşanan sıkıntıların giderilmesinde ve işlemlerin daha hızlı ve kontrollü gerçekleştirilmesinde kullanılmaktadır. Özellikle dış ortamda yapılan operasyonlarda çok fazla fayda sağlandığı görünen mobil uygulamalar işlemi yapan kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmakla kalmamakta tüm sürecin anlık olarak izlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Özellikle kargo taşımacılığında kapıda yapılan işlemler, dağıtık yapıdaki mağazalarda ya da ofis noktalarında bilgisyar konumlandırmak yerine mobil cihazlar ile operasyon yürütmek tamamen daha zahmetsiz ve hızlıdır. 

Tüm bunlara ek olarak sahada ya da işletme içerisinde yapılan tüm işlemlerin sonucunda ortaya çıkan veriler özet ekranlar ile mobil cihazlar üzerinde yönetim seviyesine gösterilebilmektedir.

Vecsoft tüm bu ihtiyaçları inceleyerek size özel mobil uygulama geliştirme hizmeti sunabilecek ve sunduğu bu hizmeti sektörün en iyi donanımları ile birleştirerek size paket halinde sunabilecek ve işin devamlılığı kısmında donanım ve yazılım her ikisine de destek ve bakım anlaşması yaparak projenin sorunsuz yaşamasını sağlayabilecek tek firmadır.

Vecsoft, sektörün en büyük donanım üreticileri olan Zebra (www.zebra.com) ve Honeywell (www.honeywell.com) firmalarının ISV (independent software vendor) partnerıdır.

 

İşinizi kısıtlamayın
İhtiyacınızı anlatın işinizi mobil hale getirelim

Vecsoft'ın 2002 yılından bu yana sahip olduğu tüm deneyiminin içerisinde ve tüm projelerinde mobil uygulama geliştirme büyük yer tutmaktadır. Gerçekleştirilen tüm projelerin mutlaka bir mobil tarafı olmuş ve bu mobil uygulamalar çok sayıda sektörün ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmıştır. Kullanılan teknolojiler özellikle projenin ihtiyaçlarına, projede kullanılacak olan donanımların özelliklerine ve sahip olunan deneyim sayesinde en hızlı geliştirme zamanına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bir veri tabanındaki verilerin dashboard olarak gösterilmesini sağlayan çok basit bir uygulamadan bir üretim istasyonunda üretim icra etme işlemine kadar çok karmaşık işlemlerin gerçekleştirilmesine kadar farklı ebatlarda yüzlerce uygulama geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuştur.

Özellikle sahada iş yapan, kargo hizmeti sağlayan, mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren, bayi ağı ile ürünlerini müşterilerine ulaştıran, yerinde kurulum ve teknik servis hizmeti veren, üretim alanında çok karmaşık prosesleri olan, sağa satış ve bölge yönetimi alanında çalışan ve buna benzer yapıda faaliyet gösteren tüm firmaların mobil uygulama ile işlerini daha hızlı ve kontrollü bir hale getirmeleri teknolojinin ve rekabetin geldiği noktada artık kaçınılmazdır. Yapılan tüm uygulamalar firmaların süreçlerini iyileştirme, anlık karar alabilme yeteneğini artırma, çalışanların işlerini kolaylaştırma ve dolayısı ile performanslarını artırmaya yöneliktir.

Vecsoft hali hazırda kullanmakta olduğu teknolojileri sürekli olarak mobil yazılım geliştirme dünyasındaki trendlere, sektörel ihtiyaçlara ve donanımların gelişimlerine bağlı olarak belirlemekte, geliştirmekte ve geliştirme araçlarındaki kullanım uzmanlığına bakışını değiştirmektedir. Bu sebeple firmaların ihtiyaç duyduğu alandaki geliştirme platformlarını firmalar ile birlikte tartışmakta, proje analizleri sırasında fikirlerini iletmekte ve projeyi doğru teknolojiyi kullanarak en hızlı şekilde hayata geçirmeye çalışmaktadır.

 

 

ERP Sistemleri

Master datalar, ürün tanımları, sparişler, stok bilgileri, kalite bilgileri...

TMS Dağıtım Sistemleri

Sevkiyat işlemleri, irsaliye, müşteri ve envanter detay bilgileri...

Saha Satış Sistemleri

Güncel stok bilgisi, spariş detayları, müşteri ve teslimat detayları...
 

Entegrasyona uygun 
Bir çok dış yazılım ve otomasyon sistemi entegre olabilir

Geliştirilen mobil uygulamalar kendi veri tabanlarına sahip olabileceği gibi firmaların kullanılmakta olan tüm ERP sistemi yazılımları ile entegre olabilme özelliğine sahiptir. Halihazırda SAP, Oracle, Logo, Netsis, IFS, Mikro gibi ERP sistemleri ile çok sayıda projeye entegre olarak çalışan mobil uygulama projeleri mevcuttur. Bu uygulamalar firmaların kendileri için geliştirmiş oldukları Inhouse yazılımlar ile de kolayca entegre olabilmektedir.

Bu çözüme ait referans projelerimizden bazıları aşağıdadır. Tüm referanslarımızı ve projelerimizi görüntülemek için lütfen "Projeler" sayfasınız ziyaret edin.

Arkas Holding A.Ş.

Arkas Holding A.Ş.

Özel Yazılım Geliştirme
Eczacıbaşı - Vitra

Eczacıbaşı - Vitra

Özel Yazılım Geliştirme
Me-Par Nakliyat

Me-Par Nakliyat

Özel Yazılım Geliştirme

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809