Vecsoft

Merkezi İstanbul Ataşehir'de bulunan Vecsoft, özellikle uzman olduğu izlenebilirlik konusundaki son teknolojileri takip ederek firmaların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler üretmektedir. İzlenebilirlik konusundaki bilgi birikimini yazılım teknolojileri ve donanım teknolojileri ile birleştiren deneyimli bir ekipten oluşan Vecsoft alanında lider firmadır.

 

Vecsoft Yazılım, özellikle uzman olduğu izlenebilirlik konusundaki son teknolojileri takip ederek firmaların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler üretmektedir. İzlenebilirlik konusundaki bilgi birikimini yazılım teknolojileri ve donanım teknolojileri ile birleştiren deneyimli bir ekipten oluşan Vecsoft alanında lider firmadır.

Merkezi İstanbul Ataşehir'de bulunan Vecsoft, özellikle uzman olduğu izlenebilirlik konusundaki son teknolojileri takip ederek firmaların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler üretmektedir. İzlenebilirlik konusundaki bilgi birikimini yazılım teknolojileri ve donanım teknolojileri ile birleştiren deneyimli bir ekipten oluşan Vecsoft hem alanında lider firmadır.

Türkiye'nin hemen hemen her ilinde ve komşu ülkelerde çok sayıda proje hayata geçirmiş olan Vecsoft, özellikle izlenebilirlik alanında uzmanlaşmış ve kurulduğu yıl olan 2002 den bugüne kadar çok sayıda paket yazılım üretmiştir. Tüm kaynakları milli olan Vecsoft gücünü çalışanlarından almakta ve çalışanlarını memnun edemeyen bir kuruluşun müşterilerini memnun etme çabasının beyhude olduğu fikrini benimsekmektedir. Vecsoft tarafından geliştirilen paket ya da özel yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapı açısından geleceğe yönelik düşünülerek tasarlanmaktadır. Hayata geçirilen projelerde çok sayıda farklı donanımlar, otomasyon sistemleri, yazılımlar ve sistemler ile entegre çalışmakta ve gelişmeye açık olacak şekilde sağlam bir mimari ile tasarlanmaktadır. Vecsoft'un profesyonel yazılım ekibi, firmalardaki proje ekipleri ile çok yakın çalışarak kuruluşların ihtiyaçlarına birebir uygun çözümler üretmektedir. Vecsoft aynı zamanda OT/VT (Otomatik Tanıma ve Veri Toplama) cihazları, konveyör ve sorting sistemleri, ışıklı ve sesli otomasyon sistemleri, PLC sistemleri, RFID sistemleri ile entegrasyon konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Vizyonumuz

Vecsoft çalışanları; şirketlerini içinde bulunduğu pazarının tartışılmaz lideri yapabilmek için, mükemmellik içgüdüsüyle ve bir aile bağlılığıyla iş yapan, fikir üreten, çözüm sağlayan ve ilham veren yaklaşımları ile değer katan örnek bir yazılım şirketi olabilme vizyonuna uygun hareket eder. 

Misyonumuz

Vecsoft, misyonunun önce çalışanlarını ve dolayısı ile müşterilerini mutlu ederek ihtiyaçlarını dinleyen ve sorunlarını gideren, müşterileri ile sağlam iş ortaklığı yapan ve fark yaratan, hissedarları için sürdürülebilir ve kârlı, her kesime güven veren bir şirket olmak olduğunun bilincindedir.

 

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809