TMO Afyon Alkaloidleri

TMO Afyon Alkaloidleri Fabrikası Bolvadin'deki üretim tesisinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetimi için Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır

 

TMO Afyon Alkaloidleri Fabrikası, Afyon Bolvadin üretim işletmesinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetilmesinde ve izlenebilirliğin sağlanmasında 2013 yılında Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ilk çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ve ilk sayım etiketleme çalışmasının ardından hayata geçirilmiştir. Sistem işletmede yer alan tüm demirbaşların girişinden çıkışına kadar olan işlemlerin tamamının dijital olarak yönetilmesini sağlamaktadır.

Faydalar

Hayata geçirilen proje sayesinde demirbaşlar hakkında oluşan veriler anlık olarak geri dönük izlenebilmektedir. Kısa sürede kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809