Shell & Turcas A.Ş.

Shell & Turcas A.Ş. Derince'de bulunan madeni yağ dolum tesisi merkez deposunun yönetimi ve karekod izlenebilirliği için AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır

 

Shell & Turcas Petrol A.Ş derince madeni yağ dolum işletmesindeki mamul ambar yönetimini kusursuz hale getirmek ve ürün bazında QR code ile izlenebilirliği sağlayabilmek için 2018 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Proje detaylı analizlerin ardından, ilk faz olarak fabrikada yer alan varil dolum hatlarında ve mamul ambarda hayata geçirilmiştir. Sistem üretim sonu etiketleme, mamul ambar mal kabul, depolama ve sevk operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 20 eş zamanlı kullanıcı, 1 merkez depo (Kocaeli)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleri, Novexx Aplikatörler, Sick Sabit Barkod Okuyucular, Panel PC'ler, Extreme Network Ürünleri, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Zebra ZT410 Barkod Yazıcılar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM)

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809