P&G Türkiye

P&G Türkiye Gebze işletmesindeki güvenlik turlarında ortaya çıkan sorunların kayıt altına alınması çalışmasını online olarak Vecsoft tarafından geliştirilmiş olan yazılımlar ile gerçekleştirmektedir

 

P&G Türkiye yetkililerin talebi doğrultusunda, Gebze işletmesindeki güvenlik turlarında ortaya çıkan sorunların kayıt altına alınması ve turlardaki iş emirlerinin icra edilmesini sağlayan Boss Tour Aplication yazılımı geliştirilmiştir. Geliştirilen web tabanlı uygulama operatörlerin taşıdıkları tabletler üzerinden kullanıma sunulmuştur.

Hayata geçirilen proje sayesinde güvenlik turları sırasında oluşan veriler anlık olarak geri dönük izlenebilmektedir.

Yazılımlar

Boss Tour Aplication, limitsiz kullanıcı, merkez işletme (Kocaeli)

Donanımlar

Endüstriyel Tabletler, Masa Üstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM)

Faydalar

Hayata geçirilen proje sayesinde güvenlik turları sırasında oluşan veriler anlık olarak geri dönük izlenebilmektedir. Kısa sürede kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809