Peraş Mağazacılık

Peraş Mağazacılık tüm mağazalarında mobil olarak fiyat etiketi oluşturma çalışmasını Vecsoft tarafından geliştirilmiş olan yazılımlar ile gerçekleştirmektedir

 

Peraş Mağazacılık yetkililerin talebi doğrultusunda, tüm mağazalarda kullanılmak üzere mobil el terminallerinde çalışacak ve mobil yazıcılar ile entegre Mağaza Ürün Etiketleme Yazılımı geliştirilmiştir.

Uygulama sayesinde mağaza içerisindeki ürün barkodları ürünün yanında anlık olarak üretilebilmekte, fiyat değişiklikleri zahmetsizce ve doğru bir şekilde uygulanabilmektedir.

Faydalar

Uygulama sayesinde mağazalardaki ürün fiyat değişim etiketlerinin ürünün yanında üretilmesi sağlanmış, yanlış etiketleme vb. hataların ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809