Jantsa

Jantsa Aydın'da yer alan üretim tesisindeki malzeme ve mamul ambarında depo yönetimi için Vecsoft çözümlerini kullanmaktadır.

 

Tüm lojistik süreçlerini kendi içerisinde yönetmekte olan Jantsa 2021 yılında yaptıkları ürün incelemelerinin ardından Aydın fabrikasındaki malzeme depo ve mamul depo stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan malzeme ve mamul ambarda hayata geçirilmiştir. Ms.Navision entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme ambar, mamul mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 12 eş zamanlı kullanıcı, malzeme ve mamul olmak üzere 2 farklı depo (Aydın)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri, Masa Üstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Ms.Navision ERP Sistemi Entegrasyonu

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809