Haribo Türkiye

Haribo Türkiye İstanbul Hadımköy'de yer alan üretim tesisindeki malzeme ve mamul ambarında depo yönetimi için AxionBlade® WMS kullanmaktadır

 

Tüm lojistik süreçlerini kendi içerisinde yönetme kararı alan Haribo 2011 yılında yaptıkları ürün incelemelerinin ardından Hadımköy fabrikasındaki malzeme depo ve mamul depo stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan malzeme ve mamul ambarda hayata geçirilmiştir. Logo entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme ambar, mamul mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 20 eş zamanlı kullanıcı, malzeme ve mamul olmak üzere 2 farklı depo (İstanbul), PDM (Product Development Management) limistisiz kullanıcı, 1 işletme (İstanbul)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri, Masa Üstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Logo ERP Sistemi Entegrasyonu

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809