Gürsoy Lojistik

Gürsoy Lojistik Petronas madeni yağ operasyonunu yürüttüğü İstanbul merkez deposunda LV3+ (Logistics Vision Suite) Depo Yönetim Sistemi kullanmaktadır.

 

Gürsoy Lojistik, Petronas madeni yağ operasyonunu yürüttüğü İstanbulda'ki merkez lojistik deposundaki stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2015 yılında LV3+ WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ikinci çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından Vecsoft ekibi tarafından merkez depoda hayata geçirilmiştir. Sistem mal kabulden sevkıyata kadar olan tüm depolama ve stok operasyonlarını kontrollü ve yönlendirmeli olarak gerçekleştirmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809