Ekinciler A.Ş.

Ekinciler A.Ş. İskenderun'da yer alan üretim tesisindeki yedek parça ve malzeme ambarında depo yönetimi için AxionBlade® WMS kullanmaktadır

 

İşletme içerisindeki malzeme ambar ve mamul ambar ihtiyaçlarına cevap verebilecek kusursuz bir sistem arayışına giren Ekinciler A.Ş. yaptığı ürün incelemelerinin ardından 2013 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın üçüncü çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından malzeme ve mamul depoda hayata geçirilmiştir. Depolarda yer alan mal kabul, depolama ve sevkiyat operasyonunun tamamı sistem üzerinden yönetmektedir. Tüm personelin iç taleplerinin de sistem üzerinden takip edildiği proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü olarak gerçekleştirilmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809