BSH Türkiye

BSH Türkiye Çerkezköy'de yer alan üretim tesisindeki mamul ambarında stokların seri numarası bazında izlenebilirliği ve lokasyon yönetimi için Vecsoft tarafından geliştirilmiş olan yazılımları kullanmaktadır.

 

BSH Türkiye yetkililerin talebi doğrultusunda, Çerkezköy işletmesindeki mamul ambarda kullanılmak üzere mobil el terminallerinde ve forklift terminallerinde çalışacak bir Seri No Takip yazılımı geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde mamul ambar içerisindeki tüm ürünler seri numarası bazında lokasyon detayında takip edilmektedir. Üretimden mal kabul, rework, çıkış ve sayım işlemleri seri numarası bazında kontrollü olarak yapılabilmektedir. Tüm ürünlerin seri numarası bazında izlenebilirliği bu uygulama ile mümkün hale getirilmiştir.

Faydalar

Proje sayesinde stok işlemlerinin tamamı seri no kontrollü olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809