QNB Finansinvest

QNB Finansinvest İstanbul'da bulunan merkez ofislerinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetimi için Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi yazılımını kullanmaktadır

 

QNB Finansinvest, İstanbul merkez ofislerinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetilmesinde ve izlenebilirliğin sağlanmasında 1017 yılında Fats® Demirbaş Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ikinci çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ve ilk sayım etiketleme çalışmasının ardından hayata geçirilmiştir.

Sistem ofislerde yer alan tüm demirbaşların girişinden çıkışına kadar olan işlemlerin tamamının dijital olarak yönetilmesini, her biri için ayrı ayrı geçmişe dönük izlenebilirlik raporlarının alınmasını ve amortisman raporlamasını sağlamaktadır.

Faydalar

Hayata geçirilen proje sayesinde demirbaşlar hakkında oluşan veriler anlık olarak geri dönük izlenebilmektedir. Kısa sürede kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90 (216) 344 0809