Mitsubishi Electric Türkiye

Mitsubishi Electric Türkiye tüm bayilerindeki ürünlerin seri no bazında takibini, stokların izlenebilirliğini ve sayım işlemlerini Vecsoft tarafından geliştirilmiş olan yazılımlar ile gerçekleştirmektedir

 

Mitsubishi Electric Türkiye yetkililerin talebi doğrultusunda, tüm bayilerde kullanılmak üzere mobil el terminallerinde çalışacak ve mobil yazıcılar ile entegre Bayi Seri No Takip Sistemi yazılımı geliştirilmiştir. SAP entegre çalışan mobil uygulama sayesinde mağaza içerisindeki ürün barkodları ürünün yanında anlık olarak üretilebilmekte, bayi mal kabul, çıkış ve sayım işlemleri seri numarası bazında kontrollü olarak yapılabilmektedir.

Faydalar

Uygulama sayesinde bayilerdeki tüm ürünler seri no bazında takip edilmektedir. Tüm sevkıyat ve mal kabuller ser no bazında kontrollü olarak yapılabilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90 (216) 344 0809