Klimasan A.Ş.

Klimasan A.Ş. Manisa OSB'de yer alan üretim tesisindeki malzeme ve yedek parça ambarında depo yönetimi için AxionBlade® WMS kullanmaktadır

 

TArtan üretim ve depolama operayonlarına cevap verebilecek kusursuz bir sistem arayışına giren Klimasan A.Ş. 2016 yılında yaptıkları ürün incelemelerinin ardından Manisa fabrikasındaki malzeme depo ve yedek parça stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan malzeme ve yedek parça ambarda hayata geçirilmiştir. Netsis entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme ambar, yedek parça mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 35 eş zamanlı kullanıcı, malzeme ve yedek parça olmak üzere 2 farklı depo (Manisa)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri, Masa Üstü Bilgisayarlar

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Netsis ERP Sistemi Entegrasyonu

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90 (216) 344 0809