CHT Türkiye

CHT Türkiye İstanbul Hadımköy'de yer alan üretim tesisindeki malzeme ambar, mamul ambar ve ütetim süreçlerinin yönetimi için AxionBlade® MES kullanmaktadır

 

CHT Türkiye Hadımköy'de bulunan üretim işletmesindeki malzeme, mamul ambar ve üretim yönetimini kusursuz hale getirmek ve ürün bazında benzersiz kod ile izlenebilirliği sağlayabilmek için 2007 yılında AxionBlade® MES yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın üçüncü çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından hayata geçirilmiştir.

Netsis entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme, mamul ambar operasyonlarının yanı sıra üretime besleme, üretimden iade, üretimden mal kabul, kalite kontrol operasyonunlarını yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® MES Üretim Yönetim Sistemi, 30 eş zamanlı kullanıcı, 1 işletme, 5 farklı depo (İstanbul, Çorlu, Bursa, Gaziantep, Denizli)

Donanımlar

Zebra MC92XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), Netsis ERP Sistemi Entegrasyonu

Faydalar

Proje sayesinde tüm depolama ve üretim işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90 (216) 344 0809