Vecsoft

Merkezi İstanbul Ataşehir'de bulunan Vecsoft, özellikle uzman olduğu izlenebilirlik konusundaki son teknolojileri takip ederek firmaların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler üretmektedir. İzlenebilirlik konusundaki bilgi birikimini yazılım teknolojileri ve donanım teknolojileri ile birleştiren deneyimli bir ekipten oluşan Vecsoft alanında lider firmadır.

 

Vecsoft Yazılım, özellikle uzman olduğu izlenebilirlik konusundaki son teknolojileri takip ederek firmaların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler üretmektedir. İzlenebilirlik konusundaki bilgi birikimini yazılım teknolojileri ve donanım teknolojileri ile birleştiren deneyimli bir ekipten oluşan Vecsoft alanında lider firmadır.

Ormo Yün İplik LV3+ WMS Kullanıyor!

Ormo Yün İplik San. A.Ş.., Bursa üretim işletmesindeki malzeme ve mamul depolarındaki stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2019 yılında LV3+ WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Bir çok sistem ile entegre yapıda çalışan olan sistem kısa sürede implemente edilmiştir.

Ormo Yün İplik San. A.Ş.., Bursa üretim işletmesindeki malzeme ve mamul depolarındaki stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2019 yılında LV3+ WMS Depo Yönetim Sistemi yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın son çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından işletme içerisindeki 5 farklı depoda hayata geçirilmiştir. Ormo Yün İplik San. A.Ş. bilgi işlem ekibi tarafından geliştirilen sistemler ve Oracle ile entegre olarak çalışan LV3+ WMS depolarda yer alan mal kabul, depolama ve sevk operasyonunu yönetmektedir.

Haberlere dön

Vizyonumuz

Vecsoft çalışanları; şirketlerini içinde bulunduğu pazarının tartışılmaz lideri yapabilmek için, mükemmellik içgüdüsüyle ve bir aile bağlılığıyla iş yapan, fikir üreten, çözüm sağlayan ve ilham veren yaklaşımları ile değer katan örnek bir yazılım şirketi olabilme vizyonuna uygun hareket eder. 

Misyonumuz

Vecsoft, misyonunun önce çalışanlarını ve dolayısı ile müşterilerini mutlu ederek ihtiyaçlarını dinleyen ve sorunlarını gideren, müşterileri ile sağlam iş ortaklığı yapan ve fark yaratan, hissedarları için sürdürülebilir ve kârlı, her kesime güven veren bir şirket olmak olduğunun bilincindedir.

 

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Arayın

0216 417 7182

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90(216) 417 7182