Haberler

Vecsoft hakkındaki güncel gelişmelere, şirket ile ilgili genel haberlere, etkinliklere ve projeler ile ilgili haberlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm gelişmeler için ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

          

Vecsoft Yazılım hakkındaki güncel gelişmelere, şirket ile ilgili genel haberlere, etkinliklere ve projeler ile ilgili haberlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

     

Etkinlik - Half Time 2018

Keep calm and the Legend comes back

Tüm ailemiz ile birlikte 2018 yarı yıl değerlendirmemizi 7 Temmuz'da Rahmi Koç Müzesinde gerçekleştirdik. Efsanenin kaldığı yerden devam edeceğinin göstergesi olan bir 6 ay geçirmenin verdiği keyifle bu yarı yılın sloganı "Keep calm and the Legend comes back" oldu. 

Vector A.Ş. Genel Müdürümüz Halit Bey'in sunumuyla başlayan yarı yıl etkinliğimizde tüm ailemizin çabasıyla geçirdiğimiz 6 ay içerisinde neler yapabildiğimizi rakamlara ile değerlendirme fırsatı bulduk. Geçtiğimiz yıla oranla iki katı bir ciro ve karlılık ile ilk 6 aylık dönemi sonlandırmış ve diğer yarı yıla büyük özveri ile başlamış olduk.  

 

Haberlere dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Arayın

0216 417 7182

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182