Haberler

Vecsoft hakkındaki güncel gelişmelere, şirket ile ilgili genel haberlere, etkinliklere ve projeler ile ilgili haberlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm gelişmeler için ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

          

Vecsoft Yazılım hakkındaki güncel gelişmelere, şirket ile ilgili genel haberlere, etkinliklere ve projeler ile ilgili haberlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

     

Rossmann Türkiye LV3+ WMS Kullanıyor!

Rossmann Türkiye LV3+ WMS Kullanıyor!

Rossmann Türkiye Gebze'de yer alan ve 100'ün üzerinde mağazayı lojistik olarak destekleyen merkez deposunda depo yönetiminin değiştirilmesi ve devreye alınması konusunda Vecsoft ile çalışma kararı almıştır. Proje, merkez depoda yer alan tüm tüm süreçlerin iyileştirilerek LV3+ WMS sistemine adepte edilmesini kapsamaktadır.

Rossmann Türkiye, ülke içerisindeki tüm mağazalarına ürüns evkiyatı gerçekleştirdiği merkez deposunda WMS sisteminin yenilenmesi konusunda 2017 yılında çalışma başlatmış ve bu konuda Vecsoft'dan danışmanlık hizmeti almaya karar vermiştir. Yapılan detaylı proje analizleri sonra LV3+ WMS sistemi merkez deponun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde implemente edilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Proje devreye alınmasının ardından bakım ve destek anlaşması yapılarak sürekli olarak desteklenmektedir.

Haberlere dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Arayın

0216 417 7182

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182